Pedikúra

Čím väčšiu životnú cestu prejdeme, tým viac nám nohy robia starosti. Nechajte si ich rozmaznať u nás. Vybrať si môžete z dvoch typov pedikúr, ktoré môžeme doplniť masážou:

Pedikúra suchá — medicinálna

Suchá pedikúra je maximálne bezpečná a šetrná metóda ošetrovania kože na chodidlách pomocou špeciálnej brúsky. Nehrozí pri nej žiadne porezanie, keďže sa nepracuje so skalpelom. Preto ju môžeme odporučiť najmä diabetikom. Tým, že sa podobá prirodzenému spôsobu odstraňovania zrohovatenej kože, spomaľuje sa aj jej nadmerný rast a vytváranie otlakov a kurích ôk.

Suchá znamená hygienická, preto vždy pracujeme s dezinfikovaným a sterilizovaným prístrojom a jednorázovými pomôckami (utierky, rukavice a rúška). Pri suchej pedikúre je samozrejmosťou aj ošetrenie nechtov.

Cena: 19 eur

Mokrá pedikúra

Mokrá pedikúra je klasika, ktorá sa využíva už desiatky rokov. Pred ošetrením chodidiel a úpravou nechtov nohy namočíme v teplej vode so zmäkčujúcimi prísadami. Pokožku na chodidlách odstraňujeme škrabkami, pričom celá pedikúra trvá približne hodinu. Podľa potreby a požiadavky klientky sa nechty ozdobia lakom.

Cena: 19 eur

Kombinovaná pedikúra

Využite to najlepšie z obidvoch metód: výhody teplého kúpeľa nôh vo vode so zmäkčujúcimi prísadami a pedikérskych prístrojov, zaručujúcich šetrnú procedúru.

Cena: 19 eur

Pedikúra s gél lakom

Pridali sme na želanie obľúbenú kombináciu.

Cena: 25 eur

Prečo pedikúra u nás?

Keďže sa špecializujeme aj na masáže, pedikúru vám môžeme doplniť príjemnou klasickou alebo reflexnou masážou chodidiel.
Celá procedúra je teda nielen skrášľujúca, ale aj uvoľňujúca. Fyzicky aj psychicky.