Manikúra

Vezmite krásu do svojich rúk. Sú obrazom vašej osobnosti. Ponúkame vám tieto procedúry na skrášlenie vašich vizitiek krásy:

Mokrá manikúra

Ak máte problematickú kožtičku okolo nechtov, tento druh manikúry je vhodný práve pre vás. Pôsobením teplého roztoku kožtičku zmäkčíme a vyživíme. Nechty následne ošetríme a aplikujeme postup suchej manikúry.

Cena: 10 eur

Suchá manikúra

Pre klientov s bezproblémovými nechtami máme v ponuke suchú manikúru. Spočíva v ošetrení kožtičky okolo nechtov, úprave tvaru a dĺžky nechtov a peelingu nechtovej platničky. Vaše nechty ďalej potešíme špeciálnym výživným olejčekom, preleštíme a nalakujeme výživným lakom.

Cena: 10 eur

Japonská manikúra

Pre oslabené a štiepajúce sa nechty je vhodná naša japonská manikúra P. Shine. Využívame pri nej špeciálnu pastu a prášok s obsahom vitamínov a včelieho vosku. Výsledkom sú zdravé, lesklé a upravené nechty.

Cena: 14 eur

Akrylové nechty

Akrylové nechty sa vyznačujú svojou výraznou tvrdosťou. Odporúčame ich preto klientkám, ktorých práca je záťažovou skúškou rúk a nechtov.

Cena: 40 eur

Gélové nechty

Gélové nechty sa tešia obľube najmä vďaka svojej dlhodobej trvanlivosti. Možno s nimi vykonávať akúkoľvek prácu, nežltnú, nelámu sa a pekne sa lesknú.

Cena: 40 eur

Prečo manikúra u nás?

Keďže sa špecializujeme aj na masáže, manikúru vám môžeme doplniť príjemnou masážou rúk. Celá procedúra je teda nielen skrášľujúca, ale aj uvoľňujúca.